Skip Navigation LinksSākums > Datu aizsardzība > Sīkdatnes

Sīkdatņu izmantošana


Izmantojot šo interneta vietni, Jūs apstiprināt vietnē izvietoto sīkdatņu (cookies) izmantošanu ar mērķi uzlabot informācijas aprites un e-pakalpojumu kvalitāti, kā arī turpmāku informācijas aprites nodrošinājumu.

Šajā vietnē tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics”, kura izmanto lietotāja datorā uzglabātas sīkdatnes un ļauj analizēt statistikas datus par to, kā tiek izmantota attiecīgā vietne.

 

Lai atteiktos no sīkdatnēm vai izslēgtu esošās, aicinām tās dzēst no Jūsu pārlūkprogrammas (izmantotās pārlūkprogrammas uzstādījumos). Jāatzīmē, ka tādā gadījumā Jums būs manuāli jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka tādējādi daži vietnes pakalpojumi un funkcijas nedarbosies pilnvērtīgi vai pilnībā.

 

 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (cookies) ir neliela apjoma faili, kuras tīmekļa pārlūkprogrammā uzglabā informāciju par lietotāju, lai uzlabotu lietotāja ērtības, apmeklējot lapu nākamajās reizēs. Sīkdatnes nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja izmantotajām ierīcēm (dators, viedtālrunis) un nesniedz iespēju identificēt lietotāju.

Plašāka informācija: