Skip Navigation LinksSākums > Jaunumi > Iedzīvotājiem

Iznācis jaunākais Zāļu valsts aģentūras izdevuma ārstiem un farmaceitiem “Cito!” numurs (Oktobris 2019/#76)

07.11.2019.
Informējam, ka ir iznācis Zāļu valsts aģentūras izdevuma ārstiem, farmaceitiem un ikvienam veselības aprūpes speciālistam “Cito!” jaunākais numurs (oktobris 2019/#76).

Aicinām to lasīt elektroniski – ŠEIT (PDF fails).

Numura saturs
(Jaunums: visi raksti tagad ir pieejami elektroniski):

AKTUĀLA DROŠUMA INFORMĀCIJA

CITĀS VALSTĪS

INFORMATĪVI

AKTUĀLA DROŠUMA INFORMĀCIJA

REĢISTRS

Elektroniskā formātā iepriekš izdotie “Cito!” numuri (2003.-2019.gads) ir pieejami Zāļu valsts aģentūras tīmekļa vietnes sadaļā “Publikācijas un statistika > Publikācijas >  Izdevums “Cito!”” .

Īsumā par izdevumu:

Cito! ir Zāļu valsts aģentūras informatīvs izdevums ārstiem, farmaceitiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem par zāļu un medicīnisko ierīču lietošanas drošumu, tai skaitā Eiropas Zāļu aģentūras ziņas. 

Izdevums “Cito!” ir Starptautiskas neatkarīgo biļetenu biedrības (ISDB) loceklis. ISDB ir starptautiska organizācija, kas apvieno no farmācijas industrijas neatkarīgus izdevumus par ārstniecību un zālēm. ISDB organizācijas izdevumi publicē pierādījumos balstītu, salīdzinošu un neatkarīgu informāciju par zālēm un ārstniecību. Izdevuma nolūks – palīdzēt veselības aprūpes speciālistiem optimālas terapijas izvēlē. Biedrības pamatuzdevums – sekmēt neatkarīgo izdevumu veidošanu un atbalstīt savstarpēju sadarbību.

Zāļu valsts aģentūra aicina pieteikties izdevuma "Cito!" elektroniskās versijas saņemšanai, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: cito@zva.gov.lv un norādot elektroniskā pasta adresi, kur vēlaties saņemt "Cito!".