Skip Navigation LinksSākums > Aktualitātes > Iedzīvotājiem

Ārstniecības iestādēs strādājošo ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu vakcinācija pret Covid-19

11.01.2021.
Pakāpeniski tiek uzsākta ne tikai slimnīcu, bet arī citās ārstniecības iestādēs strādājošo ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu un citu darbinieku vakcinācija.

Nacionālais veselības dienests (NVD) sadarbībā ar Slimības profilakses un kontroles centru (SPKC) un Zāļu valsts aģentūru (ZVA) izveidojis karti ar Covid-19 vakcinācijas kabinetu adresēm un kontaktinformāciju, kuros brīvprātīgi tiek vakcinētas ārstniecības personas, ārstniecības atbalsta personas un darbinieki: https://bit.ly/3scBKNE. Karte tiks regulāri atjaunota ar aktuālajiem vakcinācijas kabinetiem.

Vakcinācijas kabinetu kontaktinformācija var tikt izmantota, lai pieteiktu ārstniecības iestādēs strādājošās ārstniecības personas un ārstniecības atbalsta personas vakcinācijas gaidīšanas rindā vai, lai veiktu pierakstu. Lai atvieglotu vakcinācijas iestāžu, kas veiks citu prioritāro grupu vakcināciju, darbu, aicinām ārstniecības iestādes vakcinācijai pieteikt savu darbinieku kolektīvu, nevis individuāli.

Lai uzsāktu citās ārstniecības iestādēs strādājošo ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu vakcināciju, tiek uzsākta gaidīšanas rindu veidošana noteiktās vakcinācijas iestādēs un pēctecīgi plānots nepieciešamo vakcīnu skaits konkrētā ārstniecības iestādē.

Plašāka informācija pieejama šeit!